Manicure Tytanowy SNS

snsManicure Tytanowy SNS

System Nowoczesnej Stylizacji – Manicure Tytanowy cieszy się doskonałą opinia w USA.

Metoda stylizacji SNS proponuje innowacyjny manicure o tytanowej trwałości. Produkt SNS to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie, teraz dostępny już w Polsce.

Z Manicure Tytanowym paznokcie są błyszczące, naturalnie cienkie i mocne.

Nareszcie zdrowe paznokcie twarde jak skała, ładne naturalne i takie na jakie czekałaś całe swoje życie bez użycia odżywek, cienkie jak lakier!

Wykorzystywane produkty są zupełnie bezpieczne. Zawierają: wapń, tytan, witaminę E, które naturalnie odżywiają i wzmacniają paznokcie nie zawierając przy tym żadnych szkodliwych substancji.

Manicure tytanowy jest doskonałą alternatywą dla paznokci żelowych, akrylowych oraz hybrydowych.

Manicure tytanowy – efekty:

  • naturalna grubość paznokcia
  • bez utwardzania w lampie UV
  • wzmocnienie naturalnej płytki paznokciowej
  • tytanową trwałość (do 4 tygodni)
  • bomba witaminowa, już od pierwszego użycia odżywia naturalne paznokcie

 

Skład:

DWUTLENEK TYTANU – (biel tytanowa) związek często stosowany w produkcji kosmetyków mineralnych. (otrzymywany ze sproszkowanych i sterylnych minerałów, startych na proszek, następnie mieszane z pigmentami) mineralny filtr dla światła UVA i UVB . Stosowany w białych kremach, mleczkach, pudrach, lakierach a przede wszystkim w odzywkach do paznokci.

NADTLENEK BENZOILU -substancja odkażająca, stosowana w kosmetykach przeciwtrądzikowych.

POLIMER AKRYLOWY – szerokie zastosowanie:

  • w stomatologii: zastępuje porcelanę, budowane są szyny przy złamaniu szczęk.
  • w żelach uv- nadaje przejrzystość, twardość i odporność na złamanie (żele, które są ciężkie w opracowaniu maja domieszkę polimeru akrylowego)
  • żel przeciwbólowy Voltaren termal

Co pokazuje, że jest to substancja bezpieczna, bo możemy bezpośrednio nakładać ją na skórę lub mieć we wnętrzu organizmu.

CYJANOAKRYLAN – związek wykorzystywany w medycynie od ponad 50 lat. Po raz pierwszy zastosowany na szeroka skale podczas wojny w Wietnamie. Szybko skutecznie zaklejał rany, efekt był porównywalny z tradycyjnym szyciem nićmi. Obecnie kleje cyjanoakrylowe nazywane są klejami tkankowymi, gdyż są stosowane w okulistyce oraz podczas zabiegów kardiochirurgicznych. Skleja naczynia krwionośne, do zaklejania drobnych ranek. Działa lokalnie, nie dostaje się do krwiobiegu.